Designed by Veethemes.com

Warsztaty Glamour 'School of Style'Pod koniec stycznia ukazała się na kilku blogach informacja o konkursie organizowanym przez magazyn Glamour. Bez większych oczekiwań postanowiłam spróbować swoich sił i wysłać swoją stylizację. Nagrodą były warsztaty School of Style, gdzie gośćmi były 3 znane internetowemu światu blogerki: Kasia z Jestem Kasia, Sylwia z ShinySyl i Olga z The Biscuit Factory. Niedługo potem dostałam informację o wygranej i zaproszeniu do stolicy.

5:14 po 2h snu (tak, tak rocznik 18stek w pełni) jestem w pociągu. Szczerze, była to moja pierwsza samotna podróż do Warszawy, ale uznałam, że jeśli cała i zdrowa wróciłam z Londynu to i tym razem obędzie się bez przygód.
Schody zaczęły się gdy pan konduktor poinformował pasażerów o niespodziewanym opóźnieniu. Szybka próba poinformowania organizatorów. Nareszcie jestem. Wsiadam do pierwszej lepszej taksówki i podaję adres. Pan kierowca ostrzega mnie, że przez przebudowę możemy mieć problem z dojazdem. Ekstra! Nie wiem jakim cudem 9:59 jestem na miejscu?! Wszystko pozamykane, cicho i głucho. Dzwonię, aby upewnić się, czy jestem we właściwym wejściu. 'Jesteś po drugiej stronie miasta w drugiej siedzibie studia fotograficznego!'. Nawet nie wiecie jakie emocje mną targały, po 30 minutach udało mi się zamówić jakąkolwiek taksówkę. Moje obawy wzrosły, kiedy zobaczyłam kierowcę i to, że ma problemy z trzymaniem kierownicy! Trudno.. i tak jestem spóźniona. W końcu udaje mi się dotrzeć we właściwy adres. Chwila oddechu na opanowanie sytuacji, jesteśmy po części teoretycznej i po losowaniu grup blogerek. Naszym zadaniem było stworzenie stylizacji inspirowanej stylem Shy Ferreiry, Miroslavy Dumy, Cary Delevingne i praca na planie sesji zdjęciowej. Mojej grupie czyli 'team Jestem Kasia', w której skład wchodziły również Paulina, Kinga i Karolina, trafiła się ta pierwsza. Na zdjęciach możecie zobaczyć i ocenić nasza pracę.
 

Całe warsztaty oceniam bardzo pozytywnie! Oprócz załogi Glamour i wspaniałej Marty Siniło miałam okazję poznać świetne dziewczyny oraz blogerki,które nie raz były moją inspiracją. Po pełnym wrażeń dniu razem z Kasią i Sylwią oraz Karoliną i Magdą udałyśmy się na kawę, gdzie spokojnie mogłyśmy pogadać i zasięgnąć rad od doświadczonych koleżanek, a przede wszystkim lepiej się poznać. 
Na koniec, 4-godzinny powrót do domu wraz z Jestem Kasią, którego nie jedna dziewczyna, a nawet chłopak mógłby mi zazdrościć ;) Z Kasią miałyśmy okazję już się spotkać, jednak wtedy nie było zbyt wiele czasu do pogawędek. Na samą myśl o warsztatach mam ogromnego banana na buzi i nawet stresujący poranek nie zdołał tego przyćmić. Już nie mogę doczekać się jesiennej edycji konkursu! Dziękuję Glamour! 
A Was zapraszam do lektury nowego wydania, które jest od dziś w sprzedaży! :)

zdjęcia: Glamour / Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
♥♥♥
Gneshka

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Daj znać jak będziesz planować jakiś wypad na południe Polski! :**

   Usuń
 2. Ale świetne wydarzenie! Zazdroszczę ci udziału, też bym chciała przeżyć coś tak fajnego :) Świetny zestaw Kasi!
  F.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie czytałam o warsztatach na Jestem Kasia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. post zdecydowanie wart uwagi :)

  OdpowiedzUsuń